Kontakt


Krzysztof Grabowski

Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego
email: krzysztof.grabowski@umww.pl

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego
Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi
61-714 Poznań, al. Niepodległości 34

tel. +48 (61) 626 65 00
fax. +48 (61) 626 65 01

Marek Beer

Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi
email: marek.beer@umww.pl

Dariusz Młynarczyk

Zastępca Dyrektora Departamentu
email: dariusz.mlynarczyk@umww.pl
tel. +48 (61) 626 65 30

Odpowiedzialny za wdrażanie i koordynację Wielkopolskiej Odnowy Wsi

 

Oddział Odnowy Wsi (DR-VI)
e-mai: odnowawsi@umww.pl

Dominik Bekasiak – Kierownik Oddziału
e-mail: dominik.bekasiak@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 14

Jacek Wieja
e-mail: jacek.wieja@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 10

Anna Weis
e-mail: anna.weis@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 29

Agata Busza
e-mail: agata.busza@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 28

Ilona Obiegły
e-mail: ilona.obiegly@umww.pl tel. +48 (61) 626 65 37


Odwiedź nas na:

Copyright 2013 by Wielkopolska Odnowa Wsi

Realizacja: Rabanet.pl